Laivų agentavimo paslaugos

Laivų agento vaidmuo dažnai nepastebimas, tačiau jis nepaprastai svarbus jūrų logistikoje. Taip pat žinomas kaip laivybos agentas, laivų agentas yra tarpininkas, veikiantis laivo savininko vardu.

Kai laivas atplaukia į uostą, jį po sparnu priima laivo agentas, kuris atlieka visas būtinas procedūras, kad maksimaliai išnaudotų savo laiką stovėdamas uoste. Jų kruopštus veiksmas reiškia ekonomines santaupas, nes ilgus laiko praleidimus tuščiąja eiga uoste operacijų išlaidos gali pakilti.

„Lighthouse Logistics“ siūlome laivybos agentavimo paslaugas Klaipėdos jūrų uoste, kad jūsų jūrų krovinių srautas vyktų sklandžiai ir efektyviai.

Laivybos agento funkcijos
Atsižvelgiant į tai, kad jie yra atsakingi už laivą prisišvartavus, laivo agento funkcijos yra įvairios ir įvairios. Tačiau jas iš esmės galima apibendrinti taip:

Laivybos agento atsakomybė už jūrų transportą

Komercinės pareigos: Laivo agentas teikia siuntėjams ar ekspeditoriams transporto paslaugas ir yra atsakingas už krovinių gabenimo laivu palengvinimą
Veiklos pareigos: visų su laivu ar laivo įgula susijusių paslaugų, susijusių su jų praleidimu uoste, įgalinimas. Tai apima visas procedūras, kurių reikia atvykstant į švartavimo, uosto ar muitinės formalumus ir išvykstant iš jų, stebint operacijas uoste ir valdant teisę įplaukti į uostą ir jame apsistoti. Čia mes kalbame ne tik apie dokumentus, bet ir apie kuro tiekimą bei atsargas ir personalo samdymą.
Krovinių valdymo funkcijos: Laivo agentas yra atsakingas už muitinės iškrovimo deklaracijos pateikimą muitinei ir pristatymo dokumento išdavimą, kad savininkas galėtų atsiimti krovinį, taip pat už darbuotojų samdymą, kad jie galėtų pakrauti, iškrauti, sutalpinti ir neužkrauti krovinio.

Laivo agento figūra yra būtina atsižvelgiant į jų didelę atsakomybę užbaigiant didelę dalį logistikos proceso. Atminkite, kad didžioji dauguma sprendimų, susijusių su krovinių gabenimu jūra, priimami laivui esant uoste.

Susisiekite su didelę patirtį turinčia įmone „Lighthouse Logistics“, kad garantuotumėte, jog visos būtinos uosto procedūros bus atliktos efektyviai ir už mažiausią įmanomą kainą