Lighthouse Logistics

Providing the Right Directions

Kelių transportas

Savo klientams organizuojame pilno krovinio (FTL) arba mažesnio nei pilno krovinio (LTL) gabenimą. LTL leidžia efektyviai koordinuoti įvairius krovinius vienoje transporto priemonėje; tai taip pat gali sumažinti transportavimo išlaidas ir padidinti tiekimo dažnumą. Kita vertus, FTL gali sutaupyti didesnių gabenimų išlaidas; visi jūsų kroviniai gabenami tuo pačiu transportu ir per trumpesnį laiką.

Multimodalinis krovinių gabenimas

Daugiarūšis transportas teikia daug privalumų, bet ypač tai, kad keičiant transporto rūšį krovinio nereikia tvarkyti. Tai leidžia greičiau ir saugiau vykdyti logistikos operacijas, jau nekalbant apie išlaidų taupymą. Tai taip pat leidžia sutaupyti pakuočių skaičių, tuo pačiu sumažinant energijos suvartojimą ir išmetimą, o tai reiškia, kad tai taip pat naudinga aplinkai.

Geležinkelių transportas

Geležinkelių transportas yra optimalus ir nebrangus būdas gabenti prekes tarp šalių. Veiksmingai leidžia pristatyti beveik neribotą kiekį už žymiai mažesnę kainą ir yra patikimas bei greitas būdas pristatyti prekes į paskirties vietą. Siūlome pervežimą geležinkeliu į ir iš Klaipėdos uosto, taip pat iš Latvijos, Baltarusijos, Kazachstano ir Rusijos.

Konteinerių gabenimas

Krovinių gabenimas jūra dažnai yra efektyviausias sunkių, didelių ar nestandartinių krovinių gabenimo būdas. Bendradarbiavimas su tarptautinėmis jūrų kompanijomis suteikia „Lighthouse Logistics“ galimybę gabenti krovinius jūrų transportu iš terminalo į terminalą arba nuo durų iki durų į / iš viso pasaulio. Siūlome gabenimo konteinerių klientams puikius birių ir generalinių krovinių pervežimo sprendimus, kai kalbama apie išlaidas ir patikimumą.

Laivų frachtavimas

Mes teikiame frachtavimo paslaugas tiek savo nuolatiniams partneriams (siuntėjams, pirkėjams, prekybininkams), tiek naujiems klientams. Jei jums reikia užsakyti laivą pristatyti projektui, birius, sunkiuosius krovinius arba reguliariai pristatyti panašias prekes, mūsų įmonės pasirinkimas išspręs visus klausimus, susijusius su šio daug laiko užimančio proceso organizavimu.

Laivų agentavimo paslaugos

Laivų agento vaidmuo dažnai nepastebimas, tačiau jis nepaprastai svarbus jūrų logistikoje. Taip pat žinomas kaip laivybos agentas, laivų agentas yra tarpininkas, veikiantis laivo savininko vardu.„Lighthouse Logistics“ siūlome laivybos agentavimo paslaugas Klaipėdos jūrų uoste, kad jūsų jūrų krovinių srautas vyktų sklandžiai ir efektyviai.

Krovinių sandėliavimas

Klaipėdos uoste yra plačiausias logistikos paslaugų, tokių kaip sandėliavimas, pakavimas, bandymai, valymas, pjaustymas, svėrimas, rūšiavimas, perdirbimas, ženklinimas ir kt., pasiūla. Visi krovinių tipai yra pritaikyti prie vietos rinkos poreikių kliento uoste, taip išvengiant nereikalingo gabenimo ir operacijų bei sumažinant išlaidas. Patyrę specialistai teikia puikias paslaugas, kad visos prekės būtų pristatytos galutiniam klientui palankiausiomis sąlygomis.

Muitinės formalumai

Profesionali muitinės tarpininkų komanda teikia visas reikalingas paslaugas klientams, importuotojams, eksportuotojams, taip pat asmenims, vykdantiems prekių gabenimą visose Europos šalyse į Muitų sąjungą ir atgal. Mūsų paslaugų asortimentas yra didžiulis. Mes teikiame visas susijusias paslaugas, siekdami užtikrinti, kad muitinės formalumų atlikimo procesas Lietuvoje būtų atliktas per optimalų terminą ir maksimaliai efektyviai.