Multimodalinis krovinių gabenimas

„Lighthouse Logistics“ mes teikiame multimodalinį transportą bet kokiems kroviniams. Tokios operacijos susideda iš dviejų ar daugiau transporto priemonių sujungimo, kad prekės į paskirties vietą būtų pristatytos užtikrinant paslaugą „nuo durų iki durų“. Vis dėlto prekės lieka tame pačiame vienete ar transporto priemonėje, paprastai konteineryje.

Multimodalinis transportas teikia daug privalumų, bet ypač tai, kad keičiant transporto rūšį krovinio nereikia tvarkyti. Tai leidžia greičiau ir saugiau vykdyti logistikos operacijas, jau nekalbant apie mažesnes išlaidas. Tai taip pat leidžia sutaupyti pakuočių, tuo pačiu sumažinant energijos suvartojimą ir išmetimą, o tai reiškia, kad tai taip pat naudinga aplinkai.

Tarptautinis multimodalinis krovinių gabenimas
Kuo didesnis atstumas, tuo didesnė multimodalinio krovinių transporto svarba. Kombinuotas transportas yra geriausias būdas įveikti iššūkius, kuriuos kelia transportas tarp vienas nuo kito nutolusių teritorijų. Kiekviena transporto priemonė turi savo privalumų ir apribojimų, o „Lighthouse Logistics“ mes naudojame geriausias iš kiekvienos, kad optimizuotume laiką ir išlaidas, kiek tik įmanoma.

Uosto transporto papildymas keliais, kad būtų pasiektas tikslus kelionės tikslas, arba geležinkelio linijos naudojimas krovinių, gabenamų į krantą iš kitos vandenyno pusės, vidaus tranzitu, yra tik keletas galimybių, kurias teikia tarptautinis daugiarūšis krovinių transportas. Daugiarūšis transportas taip pat siūlo galimybę jį pritaikyti prie esamo krovinio tipo, garantuojant geriausius rezultatus.

Multimodalinio transporto rūšys
Vežant multimodalinį transportą, mes garantuojame, kad jūsų prekės išliks nepažeistos keliaujant nuo jų kilmės vietos iki paskirties ir turint vieną transporto sutartį ir važtaraštį. Norėdami parodyti, kaip veikia įvairiarūšis transportas, pažvelkime į dažniausiai pasitaikančius derinius:

Multimodalinis jūrų ir kelių transportas
Vienas dažniausių multimodalinio transporto derinių yra krovinių pakrovimas iš laivo į sunkvežimį. Čia kalbama apie bene plačiausiai naudojamą transporto paslaugą, atsižvelgiant į tai, kad kai uostas atvažiuoja į uostą, beveik visada reikalinga kita transporto priemonė, kad ji būtų nuvežta iki tikslaus pristatymo punkto.

Multimodalinis geležinkelių ir kelių transportas
Nors dirbame vietovėse, kuriose yra puikūs geležinkelių tinklai, turime pripažinti, kad traukiniu neįmanoma pasiekti tų pačių vietų, kaip ir keliais. Geriausia idėja yra pasinaudoti traukinio greičiu, kad atvažiuotumėte kuo arčiau tikslo, iš kurio sunkvežimis užbaigs jūsų prekių gabenimą nuo durų iki durų.

Konteinerių tipai, vežami įvairiarūšiu transportu
Jei reikia daugiarūšio transporto, tai yra tam tikras vienodumas, užtikrinantis, kad perėjimas tarp transporto priemonių vyktų kuo greičiau ir sklandžiau. Čia žaidžiami konkretūs konteineriai, o tai reiškia, kad jūsų krovinį galima gabenti dviem ar daugiau transporto priemonių, nereikia pakeliui tvarkyti.

Birių krovinių vežėjas: tai yra tipiškiausias variantas gabenti birius krovinius. Ant jo stogo yra liukai, skirti pakrauti, o kiti apačioje – lengvai ištuštinti.
Cisternos konteineris: Šio tipo konteineriai tinka biriems skysčiams ir suskystintoms dujoms gabenti.
Atidarytas šoninis konteineris: su šonine anga, kad būtų lengviau patekti į didelių gabaritų prekes, tokias kaip sunkiosios mašinos, vamzdžiai, speciali įranga ir kt.
Pusiau aukščio konteineris, atidarytas viršuje: Atidarykite viršuje, šio konteinerio aukštis mažesnis nei įprastai. Jis naudojamas gabenti labai sunkias ir dideles prekes, tokias kaip mineralai ir pusgaminiai.
Platforma: tai platforma be stogo ar sienų. Jis naudojamas gabenti negabaritinius krovinius, kurie yra per dideli, kad tilptų į konteinerį ir yra padengti atspariu brezentu.
Multimodalinis pavojingų krovinių gabenimas
Nors egzistuoja sutarimas dėl pavojingų gabenti prekių rūšių, jų susijusios specifikacijos skiriasi atsižvelgiant į naudojamą transporto rūšį. Štai kodėl, vykdydami multimodalinį pavojingų krovinių gabenimą, turime įsitikinti, kad turime leidimus ir sertifikatus, reikalingus kroviniui gabenti skirtingose operacijoje dalyvaujančiose transporto priemonėse.

„Lighthouse Logistics“ mes pasirūpiname būtinais formalumais, kad įvykdytume visus teisinius reikalavimus, gabenant pavojingus krovinius multimodalinėmis priemonėmis.