Kelių transportas

Šiandien daugumoje šalių krovinių gabenimas automobiliais yra viena iš paklausiausių krovinių gabenimo rūšių, nes teikiant kompetentingą logistiką, jame sėkmingai derinamos klientui priimtinos išlaidos, trumpas pristatymo laikas ir galimybė pasirinkti patogiausią maršrutą iš visų taškų. Kelių transporto naudojimas pristatant krovinius yra vienintelis būdas užtikrinti klientui prekių pristatymą „nuo durų iki durų“, taip pat į atokias geografines vietas, kur nėra galimybės pristatyti krovinius.

Krovinių gabenimo keliais organizavimas apima kelis etapus:

  • konkretaus krovinio charakteristikų ir kliento pageidavimų tyrimas;
  • optimalių transporto maršrutų parinkimas ir derinimas;
  • būtino lydimųjų dokumentų rinkinio parengimas;
  • krovinių tvarkymas: pakavimas, ženklinimas etiketėmis, sandėliavimas;
  • pakrovimo operacijos;
  • krovinių draudimas;
  • krovinių būklės stebėjimas viso maršruto metu.

Transportavimo su UAB Švyturio logistika privalumai:

Ekonominė nauda.
Mūsų partneriai yra transporto priemonių, terminalų (sandėlių) savininkai. Tai leidžia pasiūlyti optimalias krovinių pristatymo išlaidas ir lanksčią tarifų diapazoną.

Individualus požiūris.
Kiekvienas klientas gabenimo metu gauna savo asmeninį vadybininką. Mūsų darbuotojai analizuoja kliento poreikius ir krovinio charakteristikas, sudaro optimalų pristatymo kelią ir apskaičiuoja jo kainą. Šio požiūrio naudojimas leidžia mums greitai išspręsti kylančias problemas.

Finansinis stabilumas.
Projektų skolinimo galimybė krovinių ekspedijavimo ir muitinės formalumų atžvilgiu (mokėjimų atidėjimas, mokėjimas po paslaugų teikimo).

Patikimumas.
Turime didelę patirtį įgyvendinant įvairius projektus. Darbas tik su patikimais partneriais užtikrina krovinio saugumą ir griežtą visų sutarties sąlygų laikymąsi.